Hygienické návleky

EASY SAVER – JEDNODUCHÝ SYSTÉM PRO NAZUTÍ NÁVLEKŮ
Výrobu Nemocnice Průmysl Wellness Muzeum Labortoř

Easy Saver je vhodný pro průmysl, nemocnice, wellness, muzea, laboratoře apod. Easy Saver je automatický a jednoduše použitelný systém, který vám umožní udržovat v hygienické čistotě různá prostředí.

Uplatní se v nemocnicích, v domovech pro seniory, muzeích, v historických prostorech, v dopravních prostředcích (autobusy, vlaky, letadla). Easy Saver je systém pro ochranné návleky na obuv, je snadno použitelný a funguje bez baterií a jiných zdroju energie.

Stačí pouze vstoupit nejdříve jednou a poté druhou nohou do tohoto zásobníku, kde dojde k nasazení ochranného návleku na obuv bez doteku rukou. Zabrání se tím rozšiřování nečistot a bakterií na místech se zvýšeným důrazem na čistotu a hygienu, je certifikován CE.

EASY Saver - automatický ochranný návlek na obuv, 41 x 21 x 13 cm, 1.500 g, v kartonu 6 ks.

Návod k použití

Před použitím, prosíme, přečtěte pozorně tento návod k použití!

EASY SAVER je bezpečný a snadno použitelný zásobník návleku na obuv pro ochranu hygienického prostředí. Může být použit v čistých prostorech, nemocnicích, domovech pro seniory, laboratořích, centrech wellness, muzeích, religiózních místech, jakož i v dopravních prostředcích - autobusech, vlacích nebo letadlech.

Zásobník nepotřebuje žádný zdroj energie. Pouze došlápnutím nohy do zásobníku automaticky obalíte svou obuv hygienickým mikrotenovým, nebo textilním sáčkem. EASY SAVER zabraňuje rozšíření nečistot a bakterií v budovách. Zásobník je certifikován CE. Způsob použití:

Krok 1: Stoupněte celou plochou obuvi kolmo do zásobníku. Krok 2: Držte nohu vodorovně a došlápněte rovnoměrně jedním pohybem do zásobníku až se kolem obuvi nasadí návlek. Krok 3: Vystupte ze zásobníku s obuví obalenou návlekem.

POZOR - důležité pokyny

  1. Dbejte na to, aby délka a šířka návleku byly ve správném směru při zakládání do zásobníku.
  2. Pokud zakládáte více náhradních balíčk? s návleky, nezapomeňte zmáčknout dozadu T–klipy již založených návleků a zároveň je stlačit dol?ůT–klipy nově vkládaných návleků.
  3. Dbejte na to, abyste kovové pásky rozvázali až poté, co jsou návleky vloženy do zásobníku.
  4. Při použití zásobníku stoupněte nohou naplocho a do středu zásobníku. Stoupněte plynule přímo dolů! Pokud stoupnete nejdřív patou nebo špičkou nohy, neuvolní se návlek správně a neobalí botu rovnoměrně.
  5. Mechanizmus uvolňování návleků se může poškodit pokud návleky vložené v zásobníku nejsou dlouho používány. Proto doporučujeme vložit návleky krátce před použitím.
  6. Pokud držáky pružiny v rozích po dlouhé době, kdy zásobník není používán, nepracují řádně, dejte trochu lehkého mazacího oleje do mechanizmu.

Jak doplnit návleky?

Krok A: Otevřete nový balíček návleků a dbejte na správný směr podélných a příčných stran. Vložte T–klipy do otvoru ve tvaru "T" v rohu zásobníku.

Krok B: Upevněte T–klipy nejdříve na protilehlých (příčných) rozích. Lehce natáhněte gumovou pásku a vtlačte T–klipy dolů do otvoru. Opakujte tento krok na zbývajících dvou rozích.

Krok C: Poté, co jsou všechny klipy usazeny, rozvažte pásky na T–klipech.

Krok D: Při usazování druhého balíčku s návleky, posuňte horní T–klip prvního balíčku dozadu a zároveň stlačte T–klipy druhého balíčku dolů. Jinak nelze nové T–klipy nasadit.

Krok E: Upravte řádně návleky v zásobníku. Je možno nasadit maximálně 5 balíčk? s návleky.

Krok F: Zkontrolujte uvolňování návleků předtím, než zásobník budete používat.

Dodání: Jsou-li skladem do 2 dnů

Zde naleznete poptávkový formulář.


Zdravotní prostředky s.r.o.

Třanovského 622/11
Praha 6 – Řepy
163 00

Tel.:+420 220 516 437

Mob.:+420 608 97 87 10

E-mail:
info@zdravotni-prostredky.cz

Naši partneři

 
logo
 


© 2010 - 2017 Zdravotní prostředky s.r.o, invalidní vozíky