Proč nakupovat u nás?

Veškeré naše výrobky velmi pečlivě vybíráme, prochází důslednou kontrolou a  velmi přísnými interními testy. Jsme neustále ve spojení s našimi dodavateli a jsme schopni pro Vás zajistit i ty produkty, které  nemáme na našich internetových stránkách.  

Cena: Snažíme se našim zákazníkům vyjít maximálně vstříc, k čemuž slouží i akční nabídky, výprodeje, slevové akce pro děti a s tím i udržování cen na nižší úrovni než naši konkurenční prodejci. Jelikož nejsme pouze prodejci a zboží si sami pečlivě vybíráme, můžeme si i určovat ceny a jelikož dlouhodobě spolupracujeme i s nadnárodními společnostmi, snažíme se ceny držet co nejníže.

Klienti: Mezi naše odběratele patří jednotlivci i zdravotnická zařízení - domovy pro seniory, léčebny dlouhodobě nemocných, nemocnice, polikliniky, divadlo, film, produkce.

Klient je u nás vždy na prvním místě, čímž snažíme se o rodinný přístup a maximální vyhovění Vašim přáním. Vždy se Vám snažíme vybrat  nejlépe odpovídající výrobek dle Vámi zadaných požadavků. Ceny pro rok 2010 zůstávají stejné a nenavyšujeme je ani se  zvyšujícím se DPH. Vždy Vás před dodáním produktu budeme informovat, zašleme Vám aktuální fotografie naší nabídky a podáme kompletní informace.

Zboží si u nás můžete na 150m2 prohlédnout, vyzkoušet a provést testovací jízdy. Veškeré informace podává odborně vyškolený personál, který Vám rád poradí při výběru produktů a ochotně Vám předvede zboží, o které máte zájem. U našich prostor můžete zaparkovat, vyhlédnuté zboží si zde můžete objednat nebo vyzvednout.

Před dodáním našich produktů nežádáme složení zálohy ani sepsání kupní smlouvy. Zálohu vyžadujeme pouze v případě náročné úpravy našich produktů či při delším vyjádření z Vaší strany. Výrobky si u nás vždy můžete nezávazně vyzkoušet.

Proč účtujeme dopravné? K maximální spokojenosti všech našich klientů, věnujeme náš veškerý čas na kontrolu, opravu a přísné interní testy našich produktů, z toho důvodu jsme nuceni použít dopravu dopravní společností a doručit produkt zákazníkovi přes dopravní společnost. Dopravu si v současné době hradí klient sám. Cena dopravy je dána dopravní společností a naše společnost čestně prohlašuje, že na ceně dopravy nemá žádný zisk - ač produkty balíme, dodáváme zabalené apod.

V případě použití záruky či pozáručního servisu u elektrických invalidních vozíků zdarma zapůjčíme stejný či podobný výrobek po dobu opravy. U ostatních výrobků se snažíme o opravu v co nejkratší době.  

Naší nabídku pravidelně obměňujeme a doplňujeme. Samozřejmostí je dodání náhradních součástek:

- baterie nové i použité

- pneumatiky a duše pro mechanické i elektrické invalidní vozíky

- veškeré náhradní díly ke všem našim produktům

Katalog našich produktů rádi zašleme klientům, kteří nemají přístup na internet. Prosíme, informujte nás. 

 


Zdravotní prostředky s.r.o.

Třanovského 622/11
Praha 6 – Řepy
163 00

Tel.:+420 220 516 437

Mob.:+420 608 97 87 10

E-mail:
info@zdravotni-prostredky.cz

Naši partneři

 
logo
 


© 2010 - 2017 Zdravotní prostředky s.r.o, invalidní vozíky