ZÁRUČNÍ, POZÁRUČNÍ SERVIS, TESTOVÁNÍ KAPACITY BATERIÍ

ÚSCHOVA VOZÍKŮ

Záruční a pozáruční servis


Záruka
- přebíráme plnou zodpovědnost za plnění záručních podmínek a v případě reklamace postupujeme  následovně:

 

-        pokud je možné, vyřešíme opravu se zákazníkem po telefonu – může se tak jednat o lehčí závady – např. prasklé žárovky u světel, pojistek apod.

 

   -   pokud se jedná o složitější závadu, poprosíme zákazníka (je-li to v jeho možnostech) o přivezení výrobku do naší provozovny, kde máme k dispozici veškeré přístroje pro kontrolu výrobku. Pokud zákazník nemá možnost vlastní dopravy, rádi zajistíme dopravu dopravní společností na náklady zákazníka.

 

Po dobu záruční opravy můžeme na přání zákazníka zapůjčit bezplatně náhradní typ (máme-li skladem zapůjčíme odpovídající typ), který zákazník může používat po dobu vyřešení servisu.

 

Zajišťujeme pozáruční servis a kontrolní prohlídky

 

V případě pozáručního servisu a kontrolních prohlídek prosíme zákazníky o dopravení výrobku do místa naší provozovny, pokud to není v zákazníkových silách, stačí se na nás obrátit a my objednáme dopravu dopravní společností a pokud budete i potřebovat můžeme Vám poskytnout zapůjčení náhradního typu. Cenu půjčovného zjistíte na našich stránkách – v záložce Půjčení produktů.

Máme k dispozici dostatečnou zásobu náhradních dílů, stačí dopravit výrobek do naší provozovny. Veškeré opravy se snažíme vyřizovat s ohledem na zákazníka v co nejkratším čase.
 

Samozřejmě se můžete na nás obrátit v případě servisní kontrolní prohlídky v průběhu celého roku.

 

Úschova produtků

Dále nabízíme možnost úschovy Vašich produktů a v případě elektrických invalidních skútrů a vozíku i pravidelné dobíjení baterií. V případě, že víte, že musíte na delší čas např. do nemocnice, můžete se na nás obrátit a my Vám poskytneme možnost úschovy.

 

Veškeré naše výrobky prochází důkladnou interní kontrolou a velmi si vážíme našich spokojených zákazníků. 


Zdravotní prostředky s.r.o.

Třanovského 622/11
Praha 6 – Řepy
163 00

Tel.:+420 220 516 437

Mob.:+420 608 97 87 10

E-mail:
info@zdravotni-prostredky.cz

Naši partneři

 
logo
 


© 2010 - 2017 Zdravotní prostředky s.r.o, invalidní vozíky